18. 3. 2019

Služba dětem

DĚTI V KŘESŤANSKÉM CENTRU

Tak jako do každé zdravé rodiny patří děti, tak i v každé zdravé církvi jsou děti a máme z nich velikou radost. Pro naše děti máme vymyšlen program různého charakteru podle věku dítěte.

Děti na nedělní Bohoslužbě

Pro kojící maminky s malými předškolními dětmi máme připraven dětský koutek, který je hned za hlavním vchodem do sálu, který mohou maminky využít během programu Bohoslužby. Je zde přímý přenos hlavního programu, který je možné sledovat na obrazovce.

Pro děti předškolního věku, které mají zájem o dětský program, se mohou zařadit do tzv. malé besídky, která začíná vždy po úvodních modlitbách a hudebním doprovodu (chválách) kolem 11.00 hod. a trvá do konce Bohoslužeb. Maminky tak mohou být součástí hlavního programu Bohoslužby.

Pro děti školního věku, které mají zájem o dětský program, se mohou zařadit do tzv. velké besídky, která také začíná vždy po úvodních modlitbách a hudebním doprovodu (chválách) kolem 11.00 hod. a trvá do konce Bohoslužby.

Děti v ostatních dnech v týdnu

Jednou za tři měsíce připravuje hlavní vedoucí besídek Radek Filipík dětské soutěže po vzoru úspěšné televizní soutěže milionář, tentokrát však pod názvem BIBLIONÁŘ. Program je vždy ve čtvrtek od 17.00 hod. v Křesťanském centru Apoštolské církve v Mostě. Aktuální termín sledujte v kalendáři.

Radomil FILIPÍK
vedoucí služby dětem