23. 9. 2021

Konference

Na letošní rok 2024 pro vás opět chystáme zajímavé konference, semináře a kurzy. O všech se postupně dozvíte právě zde.

Pravidelně každým rokem pořádáme Misijní konference. Letošní bude již čtvrtou a odehraje se v sobotu dne 5. října 2024 v našich prostorách Křesťanského centra v Mostě. Informace naleznete již brzy právě zde.

Každým rokem také pořádáme Regionální konferenci, která má za cíl propojit naše nově vzniklé sbory v rámci nově vznikající sítě Křesťanských center PŘÍSTAV a také s našimi současnými středisky, misijními stanicemi a regiony, z nichž brzy vzniknou další sbory Apoštolské církve. Na letošní Regionální konferenci nám bude sloužit Viktor BALÁŽ, který je zároveň zástupcem biskupa Apoštolské církve za finanční oblast. Konferenci uspořádáme v našem Křesťanském centru v Mostě v sobotu 9. listopadu 2024 od 9.30 hod. Podrobnější informace naleznete brzy zde.