23. 9. 2021

Konference

Za námi je historicky první Misijní konference:

Za námi je také již druhá Celostátní Romská konference 2022:

Za námi je první Celostátní konference zakládání sborů 2022, i když ne tak zcela, protože jsme se v minulých letech účastnili podobného projektu na zakládání nových sborů v rámci Expanze království, pořádané sítí Církve bez hranic pod vedením Stanislava Bubika. Jsme nadšeni z toho, že v této oblasti můžeme dále růst a být tak součástí velkolepého plánu, který Bůh má nejen se severozápadní částí naší republiky.

Za námi je také Konference mládeže, která se uskutečnila v sobotu 18. června 2022 v prostorách Křesťanského centra v Mostě.

Za námi je také 4. Sborová konference, která se uskutečnila v sobotu 24. září 2022 v prostorách Křesťanského centra v Mostě.

Za námi je již druhý ročník Misijní konference, kterou jsme pořádali jako sbor Apoštolské církve, Křesťanské centrum Most.

KONFERENCE ZAKLÁDÁNÍ SBORŮ 2023