15. 12. 2021

Letní kemp

Protože se nám poslední Letní regionální kemp 2023 povedl, rozhodli jsme se, že bychom jej rádi zorganizovali v příštím roce na stejném místě v rekreačním středisku Zbraslavice opět, a proto jsme již nyní rezervovali termín od úterý 8. do soboty 12. července 2025Letní regionální kemp 2025. Pokud si chcete již nyní začít šetřit, začněte si co nejdříve odkládat pravidelně každý měsíc minimálně částku 200,- Kč na osobu. Budeme se opět těšit se vzácnými hosty společně jako sbory Křesťanské centrum Most, Křesťanské centrum Děčín a Církev bez hranic Plzeň.

Pro letošní rok 2024 doporučujeme o letních prázdninách využít celorepublikové Duchovní soustředění, které se uskuteční v prostorách lázeňského komplexu v Luhačovicích ve dnech od 16. do 20. července 2024. Podrobnější informace o registraci a platbách vám sdělíme zde anebo si je můžete také dohledat na stránkách Apoštolské církve (www.apostolskacirkev.cz). Přejeme vám požehnaný čas.